Regeneracja tonerów

Regeneracja tonerów — Warszawa

tel:+48 794 060 148

       +48 796 368 901

zapravka1Zajmujemy się profesjonalną regeneracją tonerów do drukarek firmy Brother oraz Samsung. Oferujemy regenerację wybranych modeli tonerów, a proces regeneracji jest w pełni bezpieczny. Zajmują się nim nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, którzy posiadają niezbędną wiedzę oraz przeszkolenie. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i jej okolic. Potrzebujesz oryginalnych zamienników do drukarek? Dobrze trafiłeś – oferujemy miłą obsługę, wysoką jakość i konkurencyjne ceny.

Na czym polega regeneracja i napełnianie tonerów

Proces regeneracji tonerów do drukarek laserowych składa się z kilku etapów, które można podzielić według następującej kolejności

  1. Rozebranie zużytego tonera na podstawowe elementy.
  2. Wyczyszczenie elementów i wymiana zużytych części.
  3. Napełnienie dedykowanym dla danego modelu proszkiem.
  4. Testowanie tonera.
  5. Gwarancja jakości!

Cały proces jest przeprowadzany maksymalnie szybko, toner jest testowany i posiada stosowną gwarancję sprawności z dedykowanym modelem drukarki. Nasza firma nie stosuje uniwersalnych proszków polimerowych, do pojemników wsypywane są dedykowane rodzaje, które gwarantują wysoką jakość i dobrą współpracę z podzespołami danej drukarki laserowej (Samsung lub Brother).

Ponownemu napełnieniu proszkiem poddajemy tonery czarne oraz kolorowe (CMYK) drukarek laserowych Samsung (modele SL, MI, CLP) oraz drukarek laserowych Brother (modele MFC, DCP, HL). Jeżeli masz pytania lub wątpliwości zadzwoń do nas już teraz, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania (koniecznie podaj nam model drukarki, którą posiadasz lub model stosowanego tonera).

Dlaczego warto regenerować tonery?

regeneracja toneraRegeneracja tonerów pozwala na oszczędność rzędu kilkudziesięciu procent (do 70%) w porównaniu z oryginalnymi tonerami Samsung i Brother. Jakość naszych tonerów nie odbiega od jakości oryginalnych odpowiedników i zapewnia maksymalną jakość wydruku. Jak sama nazwa wskazuje, tonery to materiały eksploatacyjne znajdujące zastosowanie w cyfrowym druku. Jak już wspomnieliśmy przywracanie tonerów do życia nie polega jedynie na dosypaniu proszka polimerowego, ale również na wymianie części na nowe – wraz ze zregenerowanym tonerem dostają Państwo nowy bęben światłoczuły oraz czip zliczający ilość wydrukowanych stron.

Często na nowo zregenerowany toner do drukarki posiada większą wydajność niż odpowiedni dedykowany oryginalny model od producenta. Dzięki temu jedna kasetka pozwala na dłuższą pracę bez konieczności wymiany. Jeżeli prowadzisz firmę, posiadasz dużo drukarek lub dużo drukujesz i zużywasz dziesiątki tonerów rocznie, dzięki nam oszczędzisz sporo czasu i pieniędzy. Jeżeli zależy Ci na naprawdę dobrej jakości w konkurencyjnych cenach zachęcamy do negocjacji cenowych oraz podpisania stałej umowy na dostarczanie tonerów oraz innych materiałów eksploatacyjnych, z przeglądem serwisowym i naprawą drukarek włącznie.

Podsumowując: kupując zregenerowany toner lub poddając zużytą kasetkę procesowi napełniania i konserwacji oszczędzamy zarówno pieniądze, jak i dbamy o środowisko naturalne (wg ustawy o ochronie środowiska tonery to odpady niebezpieczne podlegające utylizacji).

Recykling tonerów Warszawa

Oferujemy rabaty w wypadku oddania starych tonerów, przy zakupie nowych, zregenerowanych pojemników. Tonery podlegają recyklingowi i należy je oddawać w specjalnie przeznaczonych do tego miejscach. W zamian za poddanie zużytych tonerów recyklingowi w naszej firmie oferujemy ich regenerację lub już zregenerowany oryginalny zamiennik. Skontaktuj się z nami, w celu ustalenia szczegółów wymiany lub utylizacji materiałów eksploatacyjnych.

Kompatybilność zregenerowanych tonerów

Większość dostępnych na rynku drukarek laserowych i zamienników dobrze ze sobą współpracuje. Zdarzają się jednak wyjątki od tej reguły. Czasem napełnianie tonera zakończy się niepowodzeniem – na jednej drukarce np. firmy Brother toner będzie działał, na drugiej nie, w takiej sytuacji (a jest ich bardzo mało) zapewniamy wymianę tonera na nowy. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu, prosimy o podanie modelu drukarki oraz modelu wykorzystywanych tonerów, a poinformujemy Państwa czy i w jakim czasie jesteśmy w stanie je ponownie napełnić.

Odbiór zużytych tonerów od klientów

Prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów odbiorów tonerów z państwa biura czy firmy. Jesteśmy w stanie zagwarantować stały odbiór zużytych materiałów eksploatacyjnych od drukarek oraz dostarczanie w ich miejsce nowych, oryginalnych zamienników, często o zwiększonej wydajności i oczywiście objętych gwarancją.

Zaufały nam setki klientów

001Posiadamy bogate doświadczenie w pracy z regeneracją i napełnianiem tonerów. Przez ręce naszych pracowników przeszły tysiące materiałów eksploatacyjnych z Warszawy i okolic. Proces regeneracji (napełnianie tonerów) wykonujemy bardzo szybko i sprawnie, włączając w niego niezbędne testy, które pozwalają dać nam gwarancję niezawodności. Cieszy nas, że liczba naszych klientów stale rośnie, mamy nadzieję, że Państwo również do nich dołączycie. Gwarantujemy fachową, miłą obsługę oraz stałe i znaczące obniżenie kosztów materiałów eksploatacyjnych do drukarek laserowych firm Brother oraz Samsung.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi? Nie jesteśmy pośrednikami pomiędzy klientem, a firmą, ale jesteśmy producentem. To My i nasi wykwalifikowani pracownicy przeprowadzamy proces regeneracji zużytych tonerów na miejscu, w Warszawie – bez pośredników, bez wykorzystywania tanich zamienników (proszków, wałków światłoczułych), dlatego gwarantujemy najwyższej jakości usługi oraz gwarancję niezawodności. W razie gdyby nasz toner wywołał usterkę w drukarce oferujemy serwis, który pomoże w jej usunięciu.

regulservis Logo