Naprawa drukarek XEROX

Serwis drukarek XEROX

Mogą oni przeprowadzać zarówno rutynową konserwację, jak i pilne naprawy drukarki. Każda maszyna, ze względu na swoją konstrukcję, ma swoje własne, specyficzne usterki. Na przykład drukarki atramentowe są często zatkane kurzem. Jednak poza zużyciem części nierzadko dochodzi do wad fabrycznych.

Drukarka XEROX potrzebuje pomocy?

Masz problem z drukarką laserową lub urządzeniem wielofunkcyjnym XEROX?

Dla żadna usterka, awaria czy błąd nie są przeszkodą!

Profesjonalny serwis drukarek XEROX to najlepsze rozwiązanie, jeśli chcesz oddać sprzęt w dobre ręce. Szybko i sprawnie przeprowadzimy naprawę, wykorzystując wyłącznie oryginalne części zamienne. Klientom z Warszawy i okolic oferujemy bezpłatny dojazd i wycenę na miejscu. Dlatego nie zwlekaj — napisz lub zadzwoń!

Naprawimy Twoją drukarkę XEROX

Jeżeli Twoje urządzenie XEROX się nie włącza, nie chce drukować, chodzi głośniej niż zwykle lub ciągle informuje o błędzie, najwyższy czas na profesjonalny serwis. Zlecona nam naprawa drukarek XEROX to oszczędność czasu i pieniędzy.

Samodzielne próby usunięcia usterki mogą pogorszyć sytuację. Nasi specjaliści błyskawicznie i trafnie zdiagnozują przyczynę problemu. Wykorzystując nowoczesny sprzęt, postawimy Twoją drukarkę XEROX na nogi.

Oferowany serwis i naprawa dotyczy wszystkich drukarek laserowych, kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych marki XEROX. Stopień zaawansowania urządzenia nie ma dla nas najmniejszego znaczenia. Wykonujemy naprawy drukarek domowych, jak również profesjonalnych kserokopiarek przemysłowych.

Zawsze korzystamy ze skutecznych metod i montujemy oryginalne części zamienne. Udzielamy gwarancji na wykonane prace serwisowe. Możesz więc być spokojny — Twoja drukarka jest w dobrych rękach.

Zajmiemy się każdą usterką

Przeprowadzamy kompleksowe naprawy urządzeń XEROX. Usuwamy zarówno typowe, jak i rzadziej spotykane usterki. Na zlecenie Klienta przeprowadzamy też pełne prace konserwacyjne, obejmujące wymianę elementów, które najszybciej się zużywają.

Nasz serwis drukarek XEROX zajmuje się różnymi naprawami. Do najczęściej realizowanych zleceń należą:

  • Naprawa lub wymiana uszkodzonych elementów grzewczych i bębna drukującego
  • Konserwacja i serwis podzespołów gumowych, takich jak wałki, rolki czy paski
  • Dokładny serwis i naprawa elementów metalowych, na przykład łożysk, wałków i kół zębatych
  • Testowanie i naprawa sterowników obsługujących komunikację zdalną (WiFi, Bluetooth)
  • Rozwiązywanie usterek związanych z komunikacją drukarki z komputerem
  • Usuwanie problemów na całej drodze przejścia papieru (od wymiany rolki podającej do usuwania zakleszczonych kartek)

Powyższa lista nie jest kompletna. Nie widzisz na niej usterki Twojego urządzenia? Nie szkodzi. Napisz lub zadzwoń — błyskawicznie sprawdźmy stan Twojej drukarki i ocenimy, jakie czynności serwisowe są niezbędne. Możesz na nas liczyć w każdej sytuacji.

Dlaczego my?

Jesteśmy najlepszym serwisem, oferującym naprawę drukarek XEROX w Warszawie. Zobacz, jak wiele nas wyróżnia i już dziś skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty.

Pełen profesjonalizm. Nasi fachowcy to specjaliści, którzy dysponują najlepszymi narzędziami do diagnostyki i napraw. Jesteśmy autoryzowanym serwisem XEROX i w każdej naprawie wykorzystujemy metody i techniki używane przez producenta. Dzięki temu możemy zaproponować profesjonalne wykonanie usługi.

Doświadczenie. Naprawiamy drukarki nie od dziś. Jesteśmy obecni na rynku od ponad 10 lat i nieustannie doskonalimy swoje metody działania. Decydując się na naprawę urządzenia XEROX u nas, stawiasz na doświadczenie i rzetelną wiedzę naszych serwisantów.

Wysoka jakość obsługi Klienta. Każdego z naszych Klientów traktujemy indywidualnie. Swoją ofertę kierujemy nie tylko do Klientów indywidualnych. Chętnie współpracujemy z firmami raz instytucjami, zapewniając konserwację i serwis urządzeń na najwyższym poziomie. Pozytywne opinie dotychczasowych Klientów potwierdzają, że warto nam zaufać.

Oryginalne części zamienne. Nie akceptujemy kompromisów, dlatego każda naprawiana przez nas drukarka otrzymuje oryginalne części zamienne. Do zleceń podchodzimy uczciwie i rzetelnie, dlatego udzielamy gwarancji na wykonane prace. Świetne podzespoły oznaczają, że Twoje urządzenie będzie drukować jeszcze przez wiele lat.

Najlepsze ceny. Wyróżniają nas konkurencyjne ceny. Dla Klientów z Warszawy o okolic mamy coś jeszcze — bezpłatny dojazd i wycenę na miejscu. Nasi fachowcy błyskawicznie sprawdzą, jaka jest przyczyna usterki i wyjaśnią, ile będzie kosztować naprawa. Z nami nigdy nie przepłacisz.

Nie tylko XEROX

Nasz serwis zajmuje się naprawą i konserwacją drukarek oraz kserokopiarek różnych producentów. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy z urządzeniem jednej z poniższych marek:

Chcesz naprawić drukarkę wymienionej powyżej firmy?

Nasi fachowcy chętnie w tym pomogą. Wykonamy pełną diagnostykę i wykryjemy usterkę. Zastosujemy oryginalne części zamienne, żeby Twój sprzęt działał jak nowy. Doradzimy też, jak dbać o drukarkę domową lub biurową na co dzień oraz jakie tusze i tonery wybrać. Napisz lub zadzwoń — czekamy na Ciebie.

regulservis Logo