Konserwacja drukarek laserowych
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Głosów: 31 Ocena: 4,68 z 5)
Загрузка...

Konserwacja drukarki laserowej, czyszczenie

Выезд

Cennik

tel:+48 794 060 148

       +48 796 368 901

Oferujemy naprawy, ekspertyzy, przeglądy techniczne i konserwacje drukarek laserowych. Nasz serwis gwarantuje utrzymanie wysokich parametrów oraz stabilną pracę drukarek oraz tonery do drukarek laserowych. W zakres prac konserwacyjnych wchodzi wymiana tonerów, czyszczenie drukarki laserowej, jej podzespołów i komponentów.

Dlaczego drukarka nie działa?

W wypadku zgłoszenia awarii już podczas przyjmowania zlecenia serwisowego stawiamy wstępną diagnozę, co znacznie przyśpiesza proces naprawy urządzenia wielofunkcyjnego lub drukarki. Podczas oględzin na miejscu nasi serwisanci naprawiają drukarkę, jeżeli usterka jest poważna, zabiera ją do naszego serwisu w celu wymiany podzespołów. W razie konieczności oferujemy urządzenie zastępcze (drukarkę laserową, urządzenie wielofunkcyjne, tonery do drukarek laserowych) w celu zapewnienia ciągłości pracy w firmie, instytucji lub małym przedsiębiorstwie.

Profesjonalne serwisowanie drukarek laserowych.

Posiadamy bogate doświadczenie w naprawie drukarek laserowych oraz w usuwaniu awarii związanych z ich pracą. Korzystając z naszych usług masz pewność, że Twój sprzęt jest w dobrych rękach, naszymi atutami są:

 • szybki czas reakcji,
 • bogate doświadczenie,
 • serwis pogwarancyjny,
 • stałe przeglądy okresowe drukarek.

Drukarka laserowa nie drukuje?

remont MFU1Nasz serwis oferuje bogaty zakres napraw drukarek laserowych, szybkie wykrycie awarii i wymiana podzespołów i przywrócenie sprzętu do pracy to nasz cel. W zakres napraw wchodzą:

 • wymiana kieszenie na tonery,
 • wymiana stacji serwisowej,
 • wymiana paska napędowego,
 • wymiana firmware sterującego,
 • naprawa elektroniki i układów scalonych,
 • naprawa pogwarancyjna,
 • drukarka laserowa toner.

Czyszczenie drukarki laserowej i jej konserwacja

W miarę pracy i eksploatacji urządzenia wymagają przeglądów serwisowych, czyszczenia wałków i rolek, czyszczenia podajników, wyczyszczeniu wymaga również szybka skanera (ksero), bęben drukarki, bęben naświetlający, mechanika drukarki, łożyska, czy tor przesuwania papieru. Czynności te są niezbędne by nie doprowadzić do uszkodzenia podzespołów lub zabrudzenia wałków, które mogą doprowadzić np. do zakleszczania się papieru w drukarce.

Drukarka laserowa sygnalizuje awarię

remont printera1Urządzenie wyposażone są w enigmatyczny, ale przyjazny interfejs, który komunikuje się z użytkownikiem za pomocą diody lub wyświetlacza. Często migające diody świadczą o usterce wewnątrz urządzenia – jeżeli zauważysz takie objawy niezwłocznie skontaktuj się z naszym serwisem, w celu szybkiego usunięcia awarii, gdyż jego skutki z biegiem czasu mogą okazać się bardzo poważne. Jeżeli awarii ulega wielozadaniowa i wielofunkcyjna drukarka laserowa pracująca w trybie sieciowym i pełniąca funkcję faksu oraz ksero, zagrożone jest funkcjonowanie całej firmy lub jego działu. By uniknąć awarii bardzo ważna jest profilaktyka (drukarka laserowa toner), czyli stała konserwacja drukarki laserowej podczas codziennej pracy. Serwisant po zdiagnozowaniu problemu może przekazać swoje uwagi oraz porady dla użytkowników urządzenia. Naprawa drukarek laserowych jest często o wiele droższa niż profilaktyka, czyli stała konserwacja i czyszczenie drukarki laserowej.

Często sami możemy uprzedzić awarię drukarki, w tym celu należy zwracać uwagę na jej pracę. Jeżeli drukarka drukuje krzaczki, brudzi marginesy, drukuje krzywo, głośno pracuje lub komputer ma problem z jej wykryciem należy rozważyć wizytę serwisanta, by uniknąć przykrej niespodzianki i przestoju w pracy urządzenia drukującego.

Oferujemy również pomoc w konfiguracji drukarek laserowych oraz ustawienia ich do pracy w wewnętrznej sieci lokalnej (tryb sieciowy), współpracy z komputerami i innymi urządzeniami w firmie lub domu, oraz poprawnej konfiguracji do pracy z aplikacjami (ustawienie odpowiednich właściwości oraz trybu pracy – np. ekonomicznego).

Toner do drukarki laserowej

Zapewniamy wysokiej jakości materiały eksploatacyjne (tonery do drukarek laserowych), w konkurencyjnych, dobrych cenach (Warszawa). Dlaczego to ważne? Gdy nie działa drukarka laserowa toner jest kiepski, a jakość nas nie zadowala, należy zmienić rodzaj tonerów.

Indywidualne i abonamentowe naprawy drukarek laserowych

Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych (prywatnych), które polegają na wymianie i naprawie drukarek laserowych oraz laserowych urządzeń wielofunkcyjnych. Dla firm i instytucji oferujemy serwis abonamentowy, czyli stałą opiekę nad urządzeniami drukującymi wraz z zapewnieniem ciągłości pracy poprzez dostarczanie tonerów do drukarek laserowych. Oferujemy oryginalne zamienniki, czyli toner do drukarki laserowej o zbliżonych lu identycznych parametrach jak oryginalny, ale o wiele tańszy, a więc obniżający koszty eksploatacji (patrz: tonery do drukarek laserowych).

Zaufanie klientów, a konserwacja drukarki laserowej

Zaufały nam dziesiątki klientów, którym zależy na profesjonalnej obsłudze serwisowej, szybkiej naprawie urządzeń jakimi są drukarki oraz pragnącym obniżyć koszty druku.

Serwisujemy urządzenia laserowe znanych marek:

Gwarantujemy szybką i skuteczną naprawę oraz gwarancję satysfakcji dla naszych klientów. Jesteśmy grupą wysoko wyspecjalizowanych fachowców, posiadających bogate doświadczenie, które jest najważniejsze w tego typu pracy (serwisant) potwierdzone stosownymi certyfikatami i uprawnieniami. Zachęcamy do współpracy firmy i instytucje z całej Polski w celu uzgodnienia warunków napraw drukarek laserowych (urządzeń wielofunkcyjnych) oraz dostarczaniu materiałów eksploatacyjnych (toner do drukarki laserowej) w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach, przy zachowaniu wysokiej jakości wydruków. Liczymy, że grono naszych klientów będzie powiększało się tak szybko, jak nasze doświadczenie w naprawię urządzeń marki Samsung, Canon i Brother.

Diagnostyka drukarki czarno-białej A4 50zł*
Diagnostyka drukarki czarno-białej A3 70zł*
Naprawa drukarki czarno-białej A4 od 90zł
Naprawa drukarki czarno-białej A3 od 150zł
Diagnostyka drukarki kolorowej A4 60zł*
Diagnostyka drukarki kolorowej A3 80zł*
Naprawa drukarki kolorowej A4 od 120zł
Naprawa drukarki kolorowej A3 od 250zł

*W przypadku naprawy sprzętu w naszym centrum serwisowym, diagnostyka będzie GRATIS!

regulservis Logo