Komputery oraz laptopy

Tanie Komputery oraz laptopy

Sprzedaż tanich, nowych, używanych oraz po leasingowych komputerów stacjonarnych oraz laptopów. W naszej ofercie znajdują się tanie laptopy do każdego zastosowania – sklepów, biur, warsztatów, do pracy w trenie oraz do gier. Jeżeli szukasz w pełni sprawnego, taniego komputera przenośnego dobrze trafiłeś. Oferujemy szeroki wybór notebooków (laptopów) producentów znanych i uznanych marek: Dell, Asus, HP, Sony, Toshiba, Acer, Lenovo, MSI, Sony, Samsung, Fujitsu i wielu innych. Nasz sklep znajduje się w Warszawie, zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia potrzeb i wyboru najbardziej korzystnej oferty.

Sprzedaż laptopów Warszawa

Laptopy doskonale sprawdzą się w pracy biurowej, gdzie ważna jest mobilność oraz niezawodność i stabilność pracy, przy zachowaniu przyzwoitej wydajności. Komputery przenośne pracują pod kontrolą systemów operacyjnych Windows oraz Linux, do wyboru zależnie od potrzeb użytkownika.

Specjalistyczny sprzęt

W sprzedaży posiadamy również tanie laptopy skierowane do właścicieli warsztatów, w których liczy się nie tylko stabilność pracy, ale przede wszystkim wytrzymałość komputerów na kurz i uszkodzenia mechaniczne. Wiele modeli posiada możliwość rozbudowy o większe dyski twarde (HDD, super szybkie dyski SSD) oraz w wybranych wypadkach inne podzespoły (czytniki, karty sieciowe, dyski zewnętrzne).

Sprzedaż komputerów Warszawa

W ofercie znajdą Państwo również tanie komputery stacjonarne, które pozwalają na większą dowolność w konfiguracji (podzespoły komputerowe) oraz wybór poszczególnych urządzeń peryferyjnych i akcesoriów (drukarki, klawiatury, czytniki, skanery). Po tanie komputery typu PC można podłączyć dowolny monitor, jedyną rzeczą jest wejście (VGA lub cyfrowe HDMI). W razie problemów z wyborem poszczególnych modeli prosimy o kontakt, na pewno pomożemy w wyborze zestawu w odpowiedniej konfiguracji sprzętowej spełniające wygórowane wymagania (składanie komputerów na zamówienie).

Sprzęt renomowanych producentów

Laptopy oraz komputery, które sprzedajemy są w pełni sprawne, przetestowane i posiadają stosowne gwarancje (gwarancja rozruchowa, gwarancja okresowa). Wydajność zapewniają podzespoły takich producentów jak: Intel, AMD, IBM, NVIDIA, Samsung, Toshiba, Western Digital (WD), Hewlett Packard (HP). Na życzenie oferujemy składanie komputerów oraz laptopów ze wskazanymi podzespołami (częściami: dyski twarde, karty graficzne)

W zestawach oferujemy zupełnie czyste urządzenia oraz takie pracujące pod kontrolą systemów Windows oraz Linux (np. Ubuntu), na życzenie oferujemy również inne programy komputerowe oraz ich konfigurację (antywirus, oprogramowanie biurowe – pakiety: Microsoft Office, Open Office, Libre Office – programy obsługujące pliki PDF, programy graficzne, itd.).

Pogotowie komputerowe Warszawa

Szybki i profesjonalny serwis komputerowy w Warszawie, oferujemy szybką i fachową pomoc. Nasi specjaliści czekają na Państwa – jest to wysoko wykwalifikowana kadra, która przechodzi regularne szkolenia, posiada duże doświadczenie w rozwiązywaniu codziennych problemów z komputerami.
Usuwanie niechcianego i szkodliwego oprogramowania

Konfigurowanie urządzeń

Pomoc w konfiguracji urządzeń komputerowych oraz i podłączeniu do komputera – skanery, drukarki, tablety, zewnętrzne dyski twarde. Jeżeli nie możesz uruchomić urządzenia zachęcamy do kontaktu, nasi specjaliści są przygotowani by udzielić szybkiej i fachowej pomocy.

Oprogramowanie komputerowe

Oferujemy pomoc w wyborze, sprzedaży (kupnie) oraz konfiguracji oprogramowania do obsługi komputera. Począwszy od systemów operacyjnych, poprzez programy biurowe, graficzne, do zarządzania firmą (księgowe, magazynowe, itd.).

Opieka informatyczna z branży IT oraz doradztwo i konsultacje

Pogotowie komputerowe Warszawa czeka na Państwa by doradzić, pomóc, rozwiązywać problemy, przedstawiać nowe rozwiązania, rozwiać wątpliwości. Świadczymy szerokie doradztwo IT z zakresu obsłudze urządzeń informatycznych. Nie każdy informatyk w Warszawie jest sobie równy, gwarantujemy satysfakcję z obsługi oraz niezawodność w pomocy – świadczą o tym rzesze zadowolonych klientów na trenie Mazowsza.

Modernizacja komputerów, unowocześnianie

Oferujemy upgrade (wymianę starych podzespołów na nowe) w komputerach stacjonarnych oraz przenośnych (laptopy) w celu zwiększenia ich wydajności lub zwiększanie powierzchni dysków twardych (przykładowo: zamontowanie nowych dysków, wymiana na szybszy dysk SSD).

Nasz serwis komputerowy jest do Państwa dyspozycji – zapraszamy do zakładki Kontakt. Gwarantujemy szybką, fachową i miłą obsługę oraz wysoką skuteczność w rozwiązywaniu problemów z komputerami. Zachęcamy również do naszej oferty sprzedaży laptopów i komputerów.

regulservis Logo