Naprawa drukarek (MFP)

Naprawa drukarek Hewlett Packard (HP)

tel:+48 794 060 148         +48 796 368 901

W zakresie serwisu drukarek:

serwis drukarek hpWykonujemy bieżące naprawy urządzeń oraz świadczymy serwis pogwarancyjny na terenie Warszawy. Przeprowadzamy przegląd sprzętu zgodnie z zaleceniami producentów, jednocześnie wykonując drobne naprawy, konserwację oraz wymianę zużytych elementów. Nasz zespół jest doskonale przygotowany również do skomplikowanych napraw drukarek laserowych, atramentowych, drukarek MFP oraz urządzeń wielofunkcyjnych.

Naprawiamy sprzęt biurowy wszystkich typów i producentów. Pracujemy na terenie Warszawy (dojeżdżamy do wszystkich dzielnic Wawer, Żoliborz, Mokotów, Praga Południe, Wola, Ursynów, Bielany, Śródmieście, Targówek, Bemowo, Ochota, Praga Północ, Białołęka, Ursus, Włochy, Rembertów, Wesoła oraz Wilanów.)

 

DOJAZD DO KLIENTA, DARMOWA DIAGNOSTYKA*

Cennik — serwis drukarek

Diagnostyka drukarekCennik
laserowej czarno-białej A450zł*
czarno-białej A370zł*
kolorowej A460zł*
kolorowej A380zł*
atramentowej A450zł*
atramentowej A360zł*
Diagnostyka kopiarek/kserokopiarek
czarno-białej A450zł*
czarno-białej A370zł*
kolorowej A460zł*
kolorowej A380zł*
Naprawa drukarekCennik
czarno-białej A4od 90zł
czarno-białej A3od 150zł
kolorowej A4od 120zł
kolorowej A3od 250zł
atramentowej A4od 60zł
atramentowej A3od 90zł
Naprawa kopiarki/kserokopiarki
czarno-białej A4od 90zł
czarno-białej A3od 120zł
kolorowej A4od 120zł
kolorowej A3od 150zł

*W przypadku naprawy sprzętu w naszym centrum serwisowym, diagnostyka będzie GRATIS!

Cechuje nas szybki czas reakcji (diagnozy usterki) oraz wysoka jakość świadczonych usług. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla klientów prywatnych (odbiorców indywidualnych), jak sektora małych i średnich przedsiębiorstw, dużych firm i korporacji oraz instytucji i organizacji pozarządowych. W miarę możliwości usterka usuwana jest na miejscu, w wypadku poważnych awarii sprzęt jest zabierany do naszego serwisu stacjonarnego na terenie Warszawy.

szybki czas reakcji diagnozy usterki

Szybki czas reakcji (diagnozy usterki)

Kompleksowe usługi dla drukarek HP Hewlett Packard

Nasz serwis drukarek HP w Warszawie działa kompleksowo — wykonujemy wszystkie czynności niezbędne do tego, żeby Twoje urządzenie zawsze drukowało idealnie. Chętnie współpracujemy z Klientami indywidualnymi, biznesowymi oraz instytucjami. Oferowana naprawa obejmuje urządzenia atramentowe i laserowe HP, a także profesjonalne drukarki i kserokopiarki do zastosowań przemysłowych.

naprawa drukarek hp warszawa

Specjalizujemy się nie tylko w naprawach. Proponujemy długofalowy program konserwacji drukarek HP, z którego korzystają nasi Klienci w Warszawie i okolicach. Regularna konserwacja, czyszczenie i testowanie to czynności, które zapobiegają występowaniu kosztownych usterek.

Wykonując naprawy drukarek HP, zawsze wykorzystujemy oryginalne podzespoły i części zamienne. Nie korzystamy z tańszych odpowiedników, które po niedługim czasie się zużywają. Korzystając z naszych usług, otrzymujesz gwarancję na zastosowane części zamienne. Możesz być pewny, że tak serwisowana drukarka posłuży w Twoim domu lub biurze przez wiele lat.

Jak naprawić drukarkę?

Zebraliśmy dla Ciebie najczęściej występujące awarie urządzeń wielofunkcyjnych:

Czyszczenie, udrażnianie głowicy — drukarki A4 4-kolorowe(małe drukarki Brother, HP, Canon)100 zł
Czyszczenie, udrażnianie głowicy — drukarki A4, powyżej 4-kolorów(małe drukarki Brother, HP, Canon)od 150 zł
Czyszczenie, udrażnianie głowicy — drukarki foto, plotery, np. głowice Epson DX4, Epson DX5od 200 do 500 zł
Czyszczenie/wymiana pochłaniacza atramentu (pampersa)od 100 zł
Usunięcie błędów pochłaniacza i innych — drukarki Epson i Brotherod 50 zł
Usunięcie błędów pochłaniacza — drukarki Canonod 100 zł
Wymiana głowicyod 100 zł
Czyszczenie, udrażnianie głowicy — drukarki A4 — duże drukarki biuroweod 200 zł
Czyszczenie, udrażnianie głowicy — drukarki A3od 200 zł

Serwisowanie drukarek Warszawa — dlaczego my?

Cechuje nas szybki czas reakcji, dojazd do klienta, wysoki współczynnik naprawy drukarek na miejscu oraz stosowanie oryginalnych komponentów oraz alternatywnie części zamiennych renomowanych marek. Świadczymy również doradztwo w zakresie konserwacji drukarek, wykonujemy profesjonalne analizy oraz ekspertyzy, oferujemy serwis pogwarancyjny drukarek. Świadczymy również pomoc w zakresie konfiguracji urządzeń i ich dobrej współpracy z komputerami, w firmowej sieci lokalnej (intranet) czy urządzeniami mobilnymi.

Naprawa urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek

Specjalizujemy się w profesjonalnych naprawach urządzeń drukujących, skanujących i kserujących na terenie Warszawy. Nasi pracownicy posiadają szeroką wiedzę na temat urządzeń znanych producentów, na takim samym — wysokim — poziomie przebiega naprawa drukarki Samsung, naprawa drukarki Brother czy naprawa drukarki Canon jak innych producentów.Naprawa drukarek to dziedzina, którą zajmuje się od wielu lat, ważny jest dla nas wysoki poziom świadczonych usług jak i zadowolenie klientów. Bezawaryjna praca urządzenia po naprawie jest równie ważna, jak zaraz po jej zakupie. O wysokim poziomie naszych usług świadczy szerokie grono zadowolonych klientów. Zachęcamy do sprawdzenia naszych usług i do kontaktu z serwisem lub biurem obsługi klienta w Warszawie.

 

brothercanonhpepsonlexmark

samsungsharpxeroxpanasonic

 

regulservis Logo