Drukarki, MFP, ksero
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Głosów: 240 Ocena: 4,68 z 5)
regulservis Logo
Loading...Loading...

Naprawa drukarek Warszawa

tel:+48 794 060 148         +48 796 368 901

W zakresie serwisu drukarek wykonujemy bieżące naprawy urządzeń oraz świadczymy serwis pogwarancyjny na terenie Warszawy. Przeprowadzamy przegląd sprzętu zgodnie z zaleceniami producentów, jednocześnie wykonując drobne naprawy, konserwację oraz wymianę zużytych elementów. Nasz zespół jest doskonale przygotowany również do skomplikowanych napraw drukarek laserowych, atramentowych, drukarek MFP oraz urządzeń wielofunkcyjnych.

DOJAZD DO KLIENTA, DARMOWA DIAGNOSTYKA*

Cennik – serwis drukarek

Diagnostyka drukarki laserowej czarno-białej A4 50zł*
Diagnostyka drukarki czarno-białej A3 70zł*
Naprawa drukarki czarno-białej A4 od 90zł
Naprawa drukarki czarno-białej A3 od 150zł
Diagnostyka drukarki kolorowej A4 60zł*
Diagnostyka drukarki kolorowej A3 80zł*
Naprawa drukarki kolorowej A4 od 120zł
Naprawa drukarki kolorowej A3 od 250zł
Diagnostyka drukarki atramentowej A4 50zł*
Diagnostyka drukarki atramentowej A3 60zł*
Naprawa drukarki atramentowej A4 od 60zł
Naprawa drukarki atramentowej A3 od 90zł
Diagnostyka kopiarki/kserokopiarki czarno-białej A4 50zł*
Diagnostyka kopiarki/kserokopiarki czarno-białej A3 70zł*
Naprawa kopiarki/kserokopiarki czarno-białej A4 od 90zł
Naprawa kopiarki/kserokopiarki czarno-białej A3 od 120zł
Diagnostyka kopiarki/kserokopiarki kolorowej A4 60zł*
Diagnostyka kopiarki/kserokopiarki kolorowej A3 80zł*
Naprawa kopiarki/kserokopiarki kolorowej A4 od 120zł
Naprawa kopiarki/kserokopiarki kolorowej A3 od 150zł

*W przypadku naprawy sprzętu w naszym centrum serwisowym, diagnostyka będzie GRATIS!
Cechuje nas szybki czas reakcji (diagnozy usterki) oraz wysoka jakość świadczonych usług. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla klientów prywatnych (odbiorców indywidualnych), jak sektora małych i średnich przedsiębiorstw, dużych firm i korporacji oraz instytucji i organizacji pozarządowych. W miarę możliwości usterka usuwana jest na miejscu, w wypadku poważnych awarii sprzęt jest zabierany do naszego serwisu stacjonarnego na terenie Warszawy.

Jak naprawić drukarkę?

Po otrzymaniu zgłoszenia natychmiast staramy się zdiagnozować usterkę, czynność ta wykonana już przy pierwszym kontakcie z klientem pozwala na szybką realizację zlecenia naprawy. Zarówno naprawa drukarek jak i naprawa urządzeń wielofunkcyjnych przebiega w podobnej procedurze serwisowej. Serwisant po przybyciu na miejsce potwierdza diagnozę i przystępuje do naprawy. W skomplikowanym przypadku może podjąć decyzję o zabraniu drukarki do warsztatu (naprawa drukarek Warszawa).

Nasi serwisanci stale poszerzają wiedzę na temat urządzeń uczestnicząc w regularnych szkoleniach i warsztatach organizowanych przez producentów drukarek. Dlatego wiedzą jak naprawić drukarkę przy minimalnym zaangażowaniu środków finansowych i czasu, utrzymując wysoką jakość usług.

W naszym serwisie drukarek naprawiamy większość urządzeń znanych producentów:

 • HP,
 • Lexmark,
 • Oki,
 • Xerox,
 • Samsung,
 • Brother,
 • Canon,
 • Konica Minolta,
 • inni producenci.

Serwisowanie drukarek Warszawa – dlaczego my?

Cechuje nas szybki czas reakcji, dojazd do klienta, wysoki współczynnik naprawy drukarek na miejscu oraz stosowanie oryginalnych komponentów oraz alternatywnie części zamiennych renomowanych marek. Świadczymy również doradztwo w zakresie konserwacji drukarek, wykonujemy profesjonalne analizy oraz ekspertyzy, oferujemy serwis pogwarancyjny drukarek. Świadczymy również pomoc w zakresie konfiguracji urządzeń i ich dobrej współpracy z komputerami, w firmowej sieci lokalnej (intranet) czy urządzeniami mobilnymi.

Naprawa urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek

Specjalizujemy się w profesjonalnych naprawach urządzeń drukujących, skanujących i kserujących na terenie Warszawy. Nasi pracownicy posiadają szeroką wiedzę na temat urządzeń znanych producentów, na takim samym – wysokim — poziomie przebiega naprawa drukarki Samsung, naprawa drukarki Brother czy naprawa drukarki Canon jak innych producentów.

Naprawa drukarek to dziedzina, którą zajmuje się od wielu lat, ważny jest dla nas wysoki poziom świadczonych usług jak i zadowolenie klientów. Bezawaryjna praca urządzenia po naprawie jest równie ważna, jak zaraz po jej zakupie. O wysokim poziomie naszych usług świadczy szerokie grono zadowolonych klientów. Zachęcamy do sprawdzenia naszych usług i do kontaktu z serwisem lub biurem obsługi klienta w Warszawie.

 

 

Konserwacja drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych

Oprócz napraw, oferujemy również konserwację oraz dystrybucję części i materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Jeśli nie działa drukarka lub urządzenie wielofunkcyjne należy niezwłocznie skontaktować się z serwisem, by usterka trwale nie uszkodziła sprzętu. Często konserwacja drukarek ogranicza się do wymiany poszczególnych części w urządzenia by zapewnić jego długoletnią, bezawaryjną pracę i zapewnić długą żywotność.

Jesteśmy odpowiedzialna firmą i na nasze naprawy udzielamy stosownych gwarancji. Podobnych gwarancji udzielamy na materiały eksploatacyjne, przeglądy serwisowe, konserwację drukarek, itp. Unikaj sprzedawców i serwisów, które nie oferują gwarancji, gdyż prawdopodobnie ich usługi lub produkty nie spełniają norm, wymaganych przez producentów drukarek. Naprawa drukarki to zajęcie wymagające specjalistycznej wiedzy oraz umiejętnego doboru części zamiennych.

Co zrobić jeżeli drukarka nie działa?

Objawy złej pracy lub zbliżającej się większej usterki można podzielić na mechaniczne objawy oraz te sygnalizowane przez urządzenie. Większość nowych drukarek posiada przyjazny i czytelny interfejs, który komunikuje się z użytkownikiem za pomocą diody umieszczonej na obudowie. Niektórzy producenci posiadają rozbudowane oprogramowanie, które wysyła komunikaty za pomocą programów komputerowych, co pozwala by naprawa drukarki Brother, Samsung, czy naprawa drukarek Canon była łatwiejsza w realizacji (szybka diagnoza usterki).

Objawy złej pracy drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego:

 • złe pobieranie papieru,
 • zakleszczenie papieru w drukarce,
 • rozmazany wydruk,
 • niewyraźny wydruk,
 • migające diody drukarki,
 • komunikat o błędzie,
 • głośna praca urządzenia wielofunkcyjnego lub drukarki,
 • problem z komunikacją urządzenia z komputerem,
 • komputer nie widzi drukarki,
 • drukarka nie włącza się (nie uruchamia się),
 • inne niepokojące objawy.

Pewne z wyżej wymienionych usterek użytkownik może usunąć samemu np. wyjmując szufladę z papierem (podajnik) i wsadzając ją od nowa, wyrównują papier w drukarce względem ograniczników, wyjmując tonery i wsadzając je na nowo, wymieniając tonery, resetując urządzenie, wykonując druk serwisowy (testowy) lub przeczyszczając czujniki, czipy (chipy) i styki. Jeżeli jednak nie możesz uporać się z problemem lub występuje on regularnie (często) zalecamy kontakt z naszą firmą i profesjonalną naprawę drukarki lub wykonanie przeglądu serwisowego (konserwacja drukarki).

Kontakt z naszym serwisem drukarek w Warszawie

Kontaktując się podaj producenta, model lub typ drukarki, występujące objawy oraz poinformuj czy wykonywałeś naprawy na własną rękę lub czy urządzenie było już wcześniej serwisowane. Ponadto ważne jest przeprowadzanie regularnych przeglądów serwisowych (serwis pogwarancyjny) szczególnie przy dużym obciążeniu drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego podczas codziennej pracy.

Te informacje pozwolą nas postawić wstępną diagnozę oraz wycenę, którą przekażemy naszemu pracownikowi. Po przybyciu na miejsce serwisant spróbuje naprawić drukarkę na miejscu (u klienta), w szczególnych wypadkach urządzenie będzie zabrane do serwisu stacjonarnego w Warszawie w celu szczegółowej analizy jego pracy.

W razie konieczności oferujemy urządzenia zastępcze w celu zapewnienia ciągłości pracy. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że problemy ze sprzętem nie muszą być uciążliwe. Oferujemy szybki serwis, sympatyczny kontakt oraz niskie, konkurencyjne ceny.

brothercanonhpepsonlexmark

samsung   sharp  xerox   panasonic

 

 

regulservis Logo