Naprawa kopiarek oraz kserokopiarek
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Głosów: 21 Ocena: 4,71 z 5)
regulservis Logo
Loading...Loading...

Serwis kserokopiarek Warszawa

Cennik

tel:+48 794 060 148

       +48 796 368 901

Wysokiej klasy serwis kopiarek zajmujący się naprawą, konserwacją i przeglądem technicznym urządzeń do kserowania. Stanowimy grupę wysoce wykwalifikowanych specjalistów stale cieszący się zaufaniem klientów. W szczególności specjalizujemy się w obsłudze urządzeń biurowych, należących do małych, dużych i średnich przedsiębiorstw, instytucji (fundacje, stowarzyszenia) oraz korporacji.

Dlaczego my

Nasza firma zajmuje się obsługą klienta od A do Z – pomożemy w wyborze odpowiedniej kopiarki do biura, w jej uruchomieniu, konserwacji i naprawach. Jesteśmy na bieżąco z trendami na rynku sprzętu biurowego, dysponujemy szerokim zapleczem technicznym, częściami zamiennymi, materiałami eksploatacyjnymi oraz akcesoriami. Wykorzystujemy rozwiązania najlepszych firm, komponenty sprawdzonych producentów, narzędzia wysokiej klasy, co pozwala nam utrzymywać nasze usługi na najwyższym poziomie, a naszym klientom cieszyć się długą i bezawaryjną pracą urządzeń. W wypadku uszkodzenia kopiarki już podczas zgłoszenia serwisowego przystępujemy do wstępnej diagnozy, w celu ustalenia przyczyń uszkodzenia.

Nasz serwis kserokopiarek likwiduje awarie oraz naprawia usterki z urządzeń firm:

  • kopiarki Canon,
  • kopiarki Xerox,
  • koparki Ricoh,
  • kopiarki Konica Minolta,

Zaufanie wielu klientów, sprawdzeni partnerzy

Jesteśmy profesjonalnym partnerem wielu firm i instytucji na terenie Warszawy oraz jej okolic. Jeżeli potrzebujesz szybkiego i sprawnego serwisu kopiarek dobrze trafiłeś. Skorzystaj z naszych usługi i przekonaj się, że jesteśmy rzetelnymi, doświadczonymi fachowcami. Nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenia, dzięki którym świadczą usługi serwisowania urządzeń biurowych na najwyższym poziomie, do minimum zmniejszając czas naprawy.

Kopiarki Canon — przeglądy serwisowe

iR2018_2018i_bigNie bez powodu zaufały nam instytucje publiczne oraz sektor biznesowy. Obsługujemy wiele urządzeń w Warszawie oraz jej okolicach. Stały przegląd techniczny (serwisowy) zapewniający wymianę wyeksploatowanych części, naoliwienie i wyczyszczenie wałków, wymianę łożysk czy taśm sterujących jest niezbędny, jeżeli chcemy by urządzenia służyły nam przez lata. Bez względu czy używamy kopiarki Canon czy urządzenia innej firmy, stała, regularna i okresowa opieka serwisanta (technika) jest niezbędne. Nieprawidłowa praca objawia się zabrudzeniami na kserokopiach, zacinaniem papieru, rozmazanym wydrukiem, głośną pracą. W tej sytuacji jedynym rozwiązaniem jest naprawa kserokopiarek. Jeżeli zauważysz pierwsze objawy nieprawidłowej pracy, skontaktuj się z naszym serwisem. Może być to niedomykająca szuflada, wyłamana klapa, wykrzywiony podajnik – nie lekceważ żadnych objawów, które mogą doprowadzić do usterki.

Serwis pogwarancyjny – dlaczego my?

Na pierwszy rzut oka jesteśmy firmą jak jedna z wielu, jednak jest kilka rzeczy, które wyróżniają nasz serwis oraz podejście do klienta. Przede wszystkim jesteśmy uczciwi oraz rzetelni w swojej pracy. Nie owijamy w bawełnę, nie generujemy dodatkowych kosztów, nie ukrywamy usterek i w każdej sytuacji staramy się pomóc naszym klientom. Satysfakcja, zadowolenie i powracający klient do dla nas najważniejsze rzeczy, w naszej codziennej pracy. Potrafimy doradzić – widząc nieoptymalne rozwiązania – jak obniżyć koszta pracy, eksploatacji kopiarek oraz jakie nowe rozwiązania warto wdrożyć. Służymy nie tylko fachową pomocą fizyczną, ale również poradą słowną, nasi serwisanci to wykształcone, kulturalne i komunikatywne osoby.

Oferujemy również profesjonalne ekspertyzy dotyczące sprzętu, w wypadku gdy inny serwis odmówił naprawy gwarancyjnej, potrzebujesz pomocy przy zakupie nowego lub używanego sprzętu, potrzebujesz wyceny naprawy, nie masz pewności co do stanu sprzętu – skontaktuj się z nami. Świadczymy szeroką pomoc w zakresie diagnozy oraz rozpoznania w dziedzinie sprzętu biurowego, w tym drukarek, faksów, kserokopiarek różnych firm.

Jak wygląda naprawa kserokopiarek?

remont_printera_i_mfuJuż podczas pierwszego kontaktu z klientem próbujemy postawić diagnozę i zlokalizować usterkę. Po przybyciu na miejsce sprawdzamy czy urządzenie drukuje, jakie są objawy usterki, czy pojawiają się czarne paski na wydruku. W trybie serwisowym wykonujemy tak zwany druk testowy, który pozwala zlokalizowanie przyczyny. Po zakończeniu naprawy ponownie wykonujemy wydruk testowy, by udowodnić usunięcie usterki (sprawdzamy czy do wydruku nie wkradł się żaden drukarski chochlik). Po naprawie udzielamy dalszej gwarancji na naszą usługę. Co ważne podejmujemy się również skomplikowanych napraw, jeżeli więc inny serwis odmówił Ci pomocy, niezwłocznie skontaktuj się z nami! Naprawiamy kserokopiarki kolorowe oraz monochromatyczne, zapewniamy również tanie materiały eksploatacyjne do tych urządzeń. Jeżeli jesteś zainteresowany programem oszczędnościowym dla Twojej firmy lub instytucji pomożemy Ci go wdrożyć oraz zapewnimy wysokiej jakości tonery.

Naprawa kserokopiarek i gwarancja ciągłości pracy

Urządzenia kserujące dokumenty podlegają wysokiej presji pracy, przez co narażone są na przeciążenia i uszkodzenia mechaniczne. Naprawa kopiarek wymaga szerokiego wachlarzu możliwości diagnozy oraz naprawy. W miarę możliwości nasi serwisanci diagnozują problem na miejscu i usuwają usterkę. W wypadku cięższych awarii dysponujemy częściami zamiennymi, może się zdarzyć, że konieczne będzie przetransportowanie ksero do naszego serwisu stacjonarnego. W miarę potrzeb dysponujemy urządzeniami i rozwiązaniami zastępczymi by zapewnić ciągłość pracy biura.

Przykładowe usterki oraz naprawy, które wykonuje nasz serwis ksero:Naprawa kopiarek

  • naprawa lub konserwacja mechanizmu pobierania papieru,
  • naprawa lub czyszczenie toru przesuwania się papieru wewnątrz ksero,
  • konserwacja lub wymiana elementów kserujących,
  • czyszczenie wewnętrznych elementów chroniących przed zabrudzeniem,
  • testy oraz wymiana elementów grzewczych (grzałka, bęben, rolki i łożyska),
  • i wiele, wiele innych elementów.

Gwarantujemy wysoką jakość usług, ale również konkurencyjne, niskie ceny. Nasz serwis posiada duży potencjał logistyczny oraz duże zaplecze kadrowe. Dzięki obsłudze kilkudziesięciu podmiotów jednocześnie, jesteśmy w stanie zapewnić szybki czas reakcji, zachowując przyzwoite koszta. Zaufały nam dziesiątki klientów, zostań jednym z nich, przekaż swoją kserokopiarkę w dobre ręce.

Diagnostyka kopiarki/kserokopiarki czarno-białej A4 50zł*
Diagnostyka kopiarki/kserokopiarki czarno-białej A3 70zł*
Naprawa kopiarki/kserokopiarki czarno-białej A4 od 90zł
Naprawa kopiarki/kserokopiarki czarno-białej A3 od 120zł
Diagnostyka kopiarki/kserokopiarki kolorowej A4 60zł*
Diagnostyka kopiarki/kserokopiarki kolorowej A3 80zł*
Naprawa kopiarki/kserokopiarki kolorowej A4 od 120zł
Naprawa kopiarki/kserokopiarki kolorowej A3 od 150zł

*W przypadku naprawy sprzętu w naszym centrum serwisowym, diagnostyka będzie GRATIS!

regulservis Logo