Naprawa kopiarek oraz kserokopiarek

Naprawa i Serwis Kserokopiarek

Cennik

tel: +48 794 060 148

tel: +48 796 368 901

Wysokiej klasy serwis kopiarek zajmujący się naprawą, konserwacją i przeglądem technicznym urządzeń do kserowania. Stanowimy grupę wysoce wykwalifikowanych specjalistów stale cieszący się zaufaniem klientów. W szczególności specjalizujemy się w obsłudze urządzeń biurowych, należących do małych, dużych i średnich przedsiębiorstw, instytucji (fundacje, stowarzyszenia) oraz korporacji.

serwis kserokopiarek

Dlaczego my

Nasza firma zajmuje się obsługą klienta od A do Z – pomożemy w wyborze odpowiedniej kopiarki do biura, w jej uruchomieniu, konserwacji i naprawach. Jesteśmy na bieżąco z trendami na rynku sprzętu biurowego, dysponujemy szerokim zapleczem technicznym, częściami zamiennymi, materiałami eksploatacyjnymi oraz akcesoriami. Wykorzystujemy rozwiązania najlepszych firm, komponenty sprawdzonych producentów, narzędzia wysokiej klasy, co pozwala nam utrzymywać nasze usługi na najwyższym poziomie, a naszym klientom cieszyć się długą i bezawaryjną pracą urządzeń. W wypadku uszkodzenia kopiarki już podczas zgłoszenia serwisowego przystępujemy do wstępnej diagnozy, w celu ustalenia przyczyń uszkodzenia.

Nasz serwis kserokopiarek likwiduje awarie oraz naprawia usterki z urządzeń firm:

  • kopiarki Canon,
  • kopiarki Xerox,
  • koparki Ricoh,
  • kopiarki Konica Minolta,

 

Kserokopiarki — serwis i konserwacja

serwis kserokopiarek warszawa

Nasz serwis współpracuje z wieloma firmami i instytucjami w Warszawie i okolicach. Kontaktując się z nami, otrzymasz szybką i skuteczną konserwację swoich kopiarek. Naszymi atutami są rzetelność, doświadczenie i profesjonalizm. Nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenia. Zapewnia to najwyższą jakość usług serwisowych dla kopiarek i możliwie najkrótsze czasy napraw.

Dlaczego kserokopiarki muszą być serwisowane

Serwisujemy wiele urządzeń w Warszawie i okolicach.

Smarowanie i czyszczenie rolek, wymiana łożysk lub pasów sterujących, stosowanie komponentów wysokiej jakości — nie jest to bynajmniej pełna lista prac, które należy wykonać, aby nasze urządzenia służyły przez wiele lat i nie wymagały ciągłych nakładów finansowych na naprawy.

Usterki w drukarkach i kserokopiarkach objawiają się brudnymi kserokopiami, zacięciami papieru, tłustymi wydrukami i głośną pracą.

Jeśli wystąpią pierwsze objawy nieprawidłowego działania, należy skontaktować się z naszym działem obsługi klienta. Może to być niedomykająca się szuflada, uszkodzona klapa, przekrzywiony podajnik — nie należy ignorować objawów, które mogą prowadzić do awarii.

Serwis pogwarancyjny

Jest kilka rzeczy, które wyróżniają naszą obsługę i podejście do klienta.

Przede wszystkim jest to uczciwość i rzetelność. Nie owijamy w bawełnę, nie generujemy dodatkowych kosztów, nie ukrywamy wad i staramy się pomóc naszym klientom w każdej sytuacji.

Zadowolenie i powrót klienta jest dla nas najważniejszą rzeczą w codziennej pracy. Zawsze doradzimy, jak obniżyć koszty naprawy i konserwacji kopiarek. Otrzymasz nie tylko fachową pomoc, ale także porady dotyczące eksploatacji i postępów prac.

Oferujemy profesjonalną wycenę urządzenia, jeśli inny serwis nie zgodził się na naprawę gwarancyjną. Jeśli potrzebujesz pomocy w zakupie nowych lub używanych maszyn, w oszacowaniu kosztów napraw lub jeśli nie jesteś pewien stanu swoich maszyn — skontaktuj się z nami!

Jak wygląda naprawa kserokopiarek?

remont_printera_i_mfuJuż podczas pierwszego kontaktu z klientem próbujemy postawić diagnozę i zlokalizować usterkę. Po przybyciu na miejsce sprawdzamy czy urządzenie drukuje, jakie są objawy usterki, czy pojawiają się czarne paski na wydruku.

W trybie serwisowym wykonujemy tak zwany druk testowy, który pozwala zlokalizowanie przyczyny. Po zakończeniu naprawy ponownie wykonujemy wydruk testowy, by udowodnić usunięcie usterki (sprawdzamy czy do wydruku nie wkradł się żaden drukarski chochlik).

Po naprawie udzielamy dalszej gwarancji na naszą usługę. Co ważne podejmujemy się również skomplikowanych napraw, jeżeli więc inny serwis odmówił Ci pomocy, niezwłocznie skontaktuj się z nami!

Naprawiamy kserokopiarki kolorowe oraz monochromatyczne, zapewniamy również tanie materiały eksploatacyjne do tych urządzeń. Jeżeli jesteś zainteresowany programem oszczędnościowym dla Twojej firmy lub instytucji pomożemy Ci go wdrożyć oraz zapewnimy wysokiej jakości tonery.

Naprawa kserokopiarek i gwarancja ciągłości pracy

Urządzenia kserujące dokumenty podlegają wysokiej presji pracy, przez co narażone są na przeciążenia i uszkodzenia mechaniczne. Naprawa kopiarek wymaga szerokiego wachlarzu możliwości diagnozy oraz naprawy. W miarę możliwości nasi serwisanci diagnozują problem na miejscu i usuwają usterkę.

W wypadku cięższych awarii dysponujemy częściami zamiennymi, może się zdarzyć, że konieczne będzie przetransportowanie ksero do naszego serwisu stacjonarnego. W miarę potrzeb dysponujemy urządzeniami i rozwiązaniami zastępczymi by zapewnić ciągłość pracy biura.

Przykładowe usterki oraz naprawy, które wykonuje nasz serwis ksero:Naprawa kopiarek

  • naprawa lub konserwacja mechanizmu pobierania papieru,
  • naprawa lub czyszczenie toru przesuwania się papieru wewnątrz ksero,
  • konserwacja lub wymiana elementów kserujących,
  • czyszczenie wewnętrznych elementów chroniących przed zabrudzeniem,
  • testy oraz wymiana elementów grzewczych (grzałka, bęben, rolki i łożyska),
  • i wiele, wiele innych elementów.

Gwarantujemy wysoką jakość usług, ale również konkurencyjne, niskie ceny. Nasz serwis posiada duży potencjał logistyczny oraz duże zaplecze kadrowe. Dzięki obsłudze kilkudziesięciu podmiotów jednocześnie, jesteśmy w stanie zapewnić szybki czas reakcji, zachowując przyzwoite koszta. Zaufały nam dziesiątki klientów, zostań jednym z nich, przekaż swoją kserokopiarkę w dobre ręce.

Cennik

Diagnostyka kopiarki/kserokopiarki czarno-białej A450zł*
Diagnostyka (czarno-białej) A370zł*
Naprawa (czarno-białej) A4od 90zł
Naprawa (czarno-białej) A3od 120zł
Diagnostyka (kolorowej) A460zł*
Diagnostyka (kolorowej) A380zł*
Naprawa (kolorowej) A4od 120zł
Naprawa (kolorowej) A3od 150zł

*W przypadku naprawy sprzętu w naszym centrum serwisowym, diagnostyka będzie GRATIS!

 

regulservis Logo