Naprawa komputerów oraz laptopów

Naprawa komputerów oraz naprawa laptopów

Oferujemy naprawę oraz serwis laptopów i komputerów w konkurencyjnych cenach, zachowując wszelkie standardy wymagane podczas naprawy komputerów. Posiadamy wyspecjalizowane laboratorium, które potrafi szybko zdiagnozować usterkę lub uszkodzenie i przedstawić rzetelną wycenę usługi. Naprawa laptopów to chleb powszedni dla naszych pracowników, którzy odzienie rozwiązują problemy sprzętowe mieszkańców Warszawy i okolic. Nasz serwis komputerowy oferuje naprawę komputerów oraz naprawę laptopów producentów znanych marek:

 • Hewlett Packard (HP), hp
 • Asus,Asus-Brand-Logo-HD-Wallpaper-Wide
 • Acer,
 • Samsung,  Dell-logo.round
 • MSI,acer
 • Toshiba,
 • Lenovo,
 • Dell,
 • LG,imagesAMD
 • Fujitsu,
 • Sony,
 • Intel,lenovo-logo-617x416
 • AMD,logo_samsung
 • i wielu innych.

Serwis komputerów Warszawa

Na rynku są bardzo różne serwisy komputerowe, dlatego warto wybierać sprawdzonych informatyków, którzy posiadają obszerne i wieloletnie doświadczenie w naprawach. Śmiało możemy stwierdzić, że nasz serwis komputerowy jest jednym z najlepszych, świadczy o tym liczba zadowolonych klientów i naprawionych komputerów (również notebooków).

Jak przebiega naprawa komputerów?

Serwisy komputerowe w pierwszej kolejności wykrywają usterkę, by przedsięwziąć kolejne kroki i podjąć decyzję o sposobie realizacji zadania. Naprawa komputera Wymaga często wymiany konkretnych podzespołów, awarii ulegają takie podzespoły jak:

 • dysk twardy,
 • karta graficzna,
 • procesor,123
 • płyta główna,
 • kontrolery na płycie głównej,
 • pamięć RAM,
 • system chłodzenia,
 • zasilacz lub system zasilania (gniazdo),
 • kondensatory, kable, taśmy,
 • gniazda USB,
 • system BIOS,
 • i wiele, wiele innych modułów i podzespołów.

RegulServis – to sprawdzony serwis notebooków na terenie Warszawy i okolic.

Stanowimy jedyny serwis notebooków, który posiada sto procent zadowolonych klientów, kompetentnych informatyków oraz konkurencyjne ceny. Naprawa notebooków możliwa jest nawet w kilka godzin zależnie od rozmiaru i rodzaju uszkodzenia.

Skuteczne zlokalizowanie usterki jest najważniejsze w całym procesie. Naprawa laptopów jest w tym wypadku szczególnie skomplikowana. Jeżeli serwis źle zdiagnozuje usterkę, może całkowicie uszkodzić podzespoły, do tego stopnia, że naprawa nie będzie w ogóle możliwa i jedynym rozwiązaniem pozostanie wymiana sprzętu na nowy. Dlatego serwis laptopów powinien być wyposażony zarówno w profesjonalne laboratorium i sprzęt diagnostyczny jak i wykwalifikowanych pracowników (informatyk).

Wybierając serwis komputerowy sprawdź jego cennik.

Jakie hasła wpisujemy w Google szukając miejsca naprawy? Przykładowo serwis komputerowy cennik, co pozwoli nam na oszacowanie kosztów naprawy. Jednak nie zawsze hasło: serwis komputerowy cennik odpowiednie nam faktyczną cenę naprawy, ponieważ wycenę powinna poprzedzić solidna i profesjonalna diagnoza (przynajmniej w wypadku poważnych awarii i uszkodzeń). Czym innym jest wymiana matrycy w laptopie, a czym innym naprawa płyty głównej, czyli najważniejszego podzespołu. Naprawa komputera w nieodpowiednich rękach może skończyć całkowitym uszkodzeniem sprzętu. Dlatego zlecamy wybór naszego serwisu – gwarantujemy solidną diagnozę oraz rzetelną wycenę. Nasz serwis laptopów do każdego klienta podchodzi indywidualnie, szanując jego czas oraz chroniąc dane. Naprawa komputera to dla nas wyzwanie, z którego zawsze wychodzimy zwycięsko!

Serwis laptopów i naprawa komputerów

Jeżeli komputer się nie włącza, ekran nie reaguje na polecenia, z wnętrza komputera lub laptopa wydobywają się niezidentyfikowane dźwięki – prawdopodobnie wymaga on wizyty w serwisie laptopów lub komputerów stacjonarnych (PC). Naprawa komputera czy naprawa laptopów w zdecydowanej większości jest o wiele lepszym rozwiązaniem niż zakup nowego urządzenia. Nasz serwis laptopów dokłada wszelkich starań by nie utracić danych zwartych na komputerze oraz by realizacja naprawy przebiegła jak najszybciej. Bywa i tak, że koniecznie jest pozyskanie nowych podzespołów lub modułów przez co czas realizacji może się nieznacznie wydłużyć. Zaglądając w cennik usług komputerowych możecie Państwo sami ocenić jak szerokim spektrum napraw zajmują się nasi serwisanci.

Czyszczenie laptopa – dlaczego jest ważne?

Od czasu do czasu należy przeprowadzić czyszczenie laptopa od wewnątrz. Warto zauważyć, że nie wystarczy samo wydmuchanie brudu za pomocą sprężonego powietrza, czy wciągnięcie kurzu odkurzaczem. Czyszczenie laptopa to złożony proces, który polega na wymianie pasty termo-przewodzącej odpowiedzialnej za efektywne chłodzenie procesora w laptopie. Bez tego nawet największy radiator z wiatrakiem nie odbierze wystarczającej ilości ciepła.

Laptop repair. The specialist conducts repairs laptop motherboard plans

Czyszczenie laptopów wykonujemy przy każdej naprawie serwisowej. Jeżeli komputer nie był czyszczony przez dłuższy czasu, jego użytkownik prawie na pewno odczuje znaczącą różnicę w działaniu. Co jeszcze możesz zrobić by przyśpieszyć komputer? Pierwszą rzeczą, nad którą należy się zastanowić jest wymiana dysku twardego, na nowy, szybszy model – w szczególności polecamy nowe dyski SSD, których cena w ostatnich latach znacząca zmalała. Odczyt i zapis danych na tego rodzaju dyskach twardych jest znacznie krótszy, niż w wypadku standardowego HDD. Dyski SSD pracują zarówno pod kontrolą komputerów stacjonarnych jak i ich przenośnych odpowiedników. Na rynku pojawiają się również hybrydy – czyli rozwiązania łączące starą i nową technologię (SSHD). To ostatnie rozwiązanie zalecamy w wypadku starszych komputerów oraz dla osób o mniejszej zasobności portfela.

Przyczyną złej pracy komputerów bywają też niewydolne układy chłodzenia. Zarówno procesor, płyta główna jak i dyski twarde potrafią nagrzać się do niebotycznych temperatur (nie polecamy sprawdzać palcem!). Taki stan rzeczy może nie tylko spowalniać ich pracę, ale może doprowadzić do ich trwałego uszkodzenia. Zawsze dokładnie analizujemy pracę poszczególnych podzespołów i znajduje słabe punkty – np. przegrzewające się kości pamięci RAM. W takiej sytuacji jednym z rozwiązań może być modernizacja jednostki roboczej lub komputera przenośnego, wymiana wadliwego systemu i zainstalowanie nowych części komputerowych.

Serwis komputerowy cennik

Nasze usługi są kompleksowe – nie ograniczamy się do naprawy jedynie poważnych usterek. Przeprowadzamy gruntowne przeglądy wszystkich podzespołów oraz analizujemy ich pracę, informując klientów o możliwych rozwiązaniach i czyhających niebezpieczeństwa w przyszłości. Naprawa notebooków powinna przebiegać w profesjonalnym laboratorium by bardziej nie uszkodzić sprzętu komputerowego. Gwarantujemy szybką realizację zleceń naprawy, miłą obsługę oraz niskie, konkurencyjne ceny dla mieszkańców Warszawy i okolic. Chcesz poznać cenę naprawy? Skontaktuj się z nami już teraz lub przyjdź do nas ze swoim sprzętem! Oferujemy również dojazd do klientów.

regulservis Logo