Naprawa drukarek atramentowych

Naprawa Drukarek Atramentowych

Cennik

tel: +48 794 060 148

tel: +48 796 368 901

Oferujemy sprawny i szybki serwis drukarek atramentowych na terenie Warszawy oraz jej okolic (Mazowsze). Korzystając z naszych usług masz pewność, że Twój sprzęt trafia w dobre ręce. Nasi pracownicy są wykwalifikowanymi serwisantami urządzeń drukujących znanych producentów. W naszej ofercie znajduje się naprawa drukarek atramentowych:

 • HP (Hewlett Packard),slider-main
 • Lexmark,
 • Canon,
 • Brother,
 • Epson,
 • oraz innych producentów.

Czy warto naprawiać drukarkę atramentową?

strujnyjprinterCzęsto klienci zastanawiają się czy warto inwestować w naprawę urządzenia, skoro rynek jest pełen nowych, tanich drukarek. Namawiamy do kontaktu z serwisem w celu zdiagnozowania czy naprawa jest opłacalna. Za takim rozwiązanie przemawiają argumenty – urządzenie może posiadać niewielką usterkę, być może wymagane jest jedynie czyszczenie drukarki atramentowej, wymiana tuszy (czyszczenie głowic, dyszy drukujących), wymiana elementów grzewczych – to normalne, że pewne elementy się zużywają. Z doświadczenia wiemy, że naprawiona drukarka może służyć kolejne lata i podobnie jak nowe urządzenia może być poddawana wysokim obciążeniom nie tracąc przy tym jakości wydruków.

Gwarantujemy stosowanie sprawdzonych rozwiązań, oryginalnych części, zamienników renomowanych firm oraz udzielamy stosownej gwarancji po przeprowadzonej naprawie. To sprawia, że drukarki często niczym nie odbiegają od nowych urządzeń ze sklepu, a często nowe części swą jakością przewyższają jakością te stosowane w nowych urządzeniach (kłania się planowany cykl starzenia produktów).

Oferujemy szeroki wachlarz napraw, przeglądów serwisowych oraz przywracania do dobrej formy urządzeń drukujących (również wielofunkcyjnych).

Czyszczenie drukarki atramentowej

Czyszczenie jest ważnym elementem również podczas regularnej pracy drukarki. Oczywistym jest, że jeżeli drukarka nie była dawno używana wymaga przeczyszczenia, często nawet wymiany kartridży z tuszem (pojemników z atramentem), czyszczenia dysz, wałków, mechanizmu podającego papier. Brak regularnego czyszczenia może skutkować zablokowaniem mechanicznych elementów w urządzeniu, może również przyczynić się do głośnej pracy urządzenia, nie wspominając o zabrudzeniach przy drukowania (np. czarny lub kolorowy margines na wydruku).

Naprawa drukarek atramentowych Warszawa

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 100Jeżeli korzystasz z urządzenia atramentowego nasi specjaliści doradzą jak należy się z nim obchodzić oraz jakich materiałów eksploatacyjnych najlepiej używać. Stosowanie tanich i niesprawdzonych zamienników może doprowadzić do trwałego uszkodzenia podzespołów w drukarce. Oferujemy zaawansowaną regenerację tuszy oraz szeroki wybór zamienników, znajdą Państwo u nas również oryginalne wkłady atramentowe w niskich cenach (tanio).

Serwisujemy również zaawansowane drukarki atramentowe, w tym plottery, drukarki wielkoformatowe, urządzenia wielofunkcyjne (tzw kombajny) w firmach, instytucjach i urzędach, ale również u osób prywatnych (w domu). Zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się z naszą oferta stałych przeglądów serwisowych oraz serwisu pogwarancyjnego na drukarki atramentowe.

Oferujemy naprawę drukarek atramentowych HP, Canon, Brother oraz innych mniej lub bardziej uznanych producentów. Oferujemy

 • czyszczenie drukarek atramentowych,1738868824
 • udrażnianie głowicy,
 • czyszczenie dysz i czujników (czipów),
 • wymianę podzespołów,
 • naprawa modułu zasilania,
 • wymiana separatorów,
 • wymiana trybów,
 • wymiana modułu fusera oraz formattera,
 • materiały eksploatacyjne wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach,
 • i wiele innych napraw.

Zadowolenie i satysfakcja klientów

Nasz serwis działa od wielu lat, nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenia, poznają nowe rozwiązania wprowadzane przez producentów. Cieszy nas ilość klientów, których mamy i mieliśmy przyjemność obsługiwać jako serwis drukarek atramentowych. Liczymy, że Państwo również skorzystają z naszej oferty naprawy drukarek atramentowych oraz czyszczenia drukarek. Oferujemy szybki czas realizacji, konkurencyjne ceny, wysoką jakość usług oraz stosowną gwarancję na wykonane naprawy. Dzięki nas oszczędzisz pieniądze oraz czas, jeżeli posiadasz niesprawną drukarkę, koniecznie skontaktuj się z nami już teraz.

Diagnostyka drukarki atramentowej A450zł*
Diagnostyka drukarki atramentowej A360zł*
Naprawa drukarki atramentowej A4od 60zł
Naprawa drukarki atramentowej A3od 90zł

*W przypadku naprawy sprzętu w naszym centrum serwisowym, diagnostyka będzie GRATIS!

regulservis Logo